P0402Y1003BNT
MFR.Part #
P0402Y1003BNT
JLCPCB Part #
C3930647
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS