RNC55J5301BSBSL
MFR.Part #
RNC55J5301BSBSL
JLCPCB Part #
C1457398
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.3kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors