RK73G2ATTD26R7D
MFR.Part #
RK73G2ATTD26R7D
JLCPCB Part #
C7340345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS