WSR3R1000DEA
MFR.Part #
WSR3R1000DEA
JLCPCB Part #
C4212696
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 3W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS