P0805Y4532BNW
MFR.Part #
P0805Y4532BNW
JLCPCB Part #
C4005093
Description
-55℃~+155℃ 200mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS