P0805Y4123BNT
MFR.Part #
P0805Y4123BNT
JLCPCB Part #
C3998713
Description
-55℃~+155℃ 200mW 412kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS