P0805Y3123BNT
MFR.Part #
P0805Y3123BNT
JLCPCB Part #
C4273136
Description
-55℃~+155℃ 200mW 312kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS