Y145514K3000A0W
MFR.Part #
Y145514K3000A0W
JLCPCB Part #
C4203275
Description
-55℃~+150℃ 14.3kΩ 200mW ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount