RN65D2050FR36
MFR.Part #
RN65D2050FR36
JLCPCB Part #
C1787735
Description
-65℃~+175℃ 205Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors