RN65C1084DB14
MFR.Part #
RN65C1084DB14
JLCPCB Part #
C3504860
Description
-65℃~+175℃ 1.08MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors