P0805Y4023BNT
MFR.Part #
P0805Y4023BNT
JLCPCB Part #
C4082797
Description
-55℃~+155℃ 200mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS