P0805K4421FNT
MFR.Part #
P0805K4421FNT
JLCPCB Part #
C3948700
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS