P0805C4421BNT
MFR.Part #
P0805C4421BNT
JLCPCB Part #
C4156575
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS