ERL2071K500FKEK500
MFR.Part #
ERL2071K500FKEK500
JLCPCB Part #
C3466369
Description
-65℃~+175℃ 500mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors