P0805K4751FNT
MFR.Part #
P0805K4751FNT
JLCPCB Part #
C4005973
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS