P0805E2002FNT
MFR.Part #
P0805E2002FNT
JLCPCB Part #
C3917635
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS