P0805E1002FNT
MFR.Part #
P0805E1002FNT
JLCPCB Part #
C4303590
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS