P0805E6002FNT
MFR.Part #
P0805E6002FNT
JLCPCB Part #
C4085308
Description
-55℃~+155℃ 200mW 60kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS