P0805E2702FNT
MFR.Part #
P0805E2702FNT
JLCPCB Part #
C3942034
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS