Y006217K9400Q9L
MFR.Part #
Y006217K9400Q9L
JLCPCB Part #
C1477613
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 17.94kΩ 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS