RN73R2ATTD1070F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1070F10
JLCPCB Part #
C2551018
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS