P0805C6491BNT
MFR.Part #
P0805C6491BNT
JLCPCB Part #
C4148735
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS