P4KE550-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P4KE550-E3/73
JLCPCB Part #
C1666283
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 300W@10/1000us 400mA 495V 550V 7.5pF 760V TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS