RN55C4002FRE6
MFR.Part #
RN55C4002FRE6
JLCPCB Part #
C1788626
Description
-65℃~+175℃ 125mW 40kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors