SG73S2ATTD2153F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD2153F
JLCPCB Part #
C3934448
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS