Y006295K3000B9L
MFR.Part #
Y006295K3000B9L
JLCPCB Part #
C1487763
Description
-55℃~+125℃ 600mW 95.3kΩ ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS