RL20S240GRSL
MFR.Part #
RL20S240GRSL
JLCPCB Part #
C1824983
Description
-65℃~+175℃ 24Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors