P0402Y3611BNT
MFR.Part #
P0402Y3611BNT
JLCPCB Part #
C4062305
Description
-55℃~+155℃ 3.61kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS