CMF6047R500FHBF
MFR.Part #
CMF6047R500FHBF
JLCPCB Part #
C1420238
Description
-55℃~+175℃ 1W 47.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors