P0402Y3161BNT
MFR.Part #
P0402Y3161BNT
JLCPCB Part #
C4040336
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS