TNPW0402681RBXTD
MFR.Part #
TNPW0402681RBXTD
JLCPCB Part #
C4279707
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount