P0402K4992FNT
MFR.Part #
P0402K4992FNT
JLCPCB Part #
C4347145
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS