P0402E4992BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0402E4992BNT
JLCPCB Part #
C3932702
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS