ERJ-PA2F1133X
MFR.Part #
ERJ-PA2F1133X
JLCPCB Part #
C3919036
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS