P0402K49R9FNT
MFR.Part #
P0402K49R9FNT
JLCPCB Part #
C4345537
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS