CPF0402B698RE
MFR.Part #
CPF0402B698RE
JLCPCB Part #
C3981870
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS