OSOPTA2002FT1
MFR.Part #
OSOPTA2002FT1
JLCPCB Part #
C1739443
Description
10 100mW 20 20kΩ ±1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS