OSOPTA2001FT1
MFR.Part #
OSOPTA2001FT1
JLCPCB Part #
C1739431
Description
10 100mW 20 2kΩ ±1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS