OSOPTA1002FT1
MFR.Part #
OSOPTA1002FT1
JLCPCB Part #
C1739435
Description
10 100mW 10kΩ 20 ±1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS