OSOPTA2002DT1
MFR.Part #
OSOPTA2002DT1
JLCPCB Part #
C1739464
Description
10 100mW 20 20kΩ ±0.5% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS