Y144241K2000T0L
MFR.Part #
Y144241K2000T0L
JLCPCB Part #
C1486288
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 41.2kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors