OSOPTA2001BT1
MFR.Part #
OSOPTA2001BT1
JLCPCB Part #
C1740530
Description
10 100mW 20 2kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS