RNC65H1002BRM75
MFR.Part #
RNC65H1002BRM75
JLCPCB Part #
C3515357
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors