OSOPTA2002BT1
MFR.Part #
OSOPTA2002BT1
JLCPCB Part #
C5839841
Description
10 100mW 20 20kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS