OSOPTA1001DT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
OSOPTA1001DT1
JLCPCB Part #
C1739460
Package
SSOP-20-150mil
Description
10 100mW 1kΩ 20 ±0.5% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS