OSOPA1002AT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
OSOPA1002AT1
JLCPCB Part #
C1739204
Package
SSOP-20-150mil
Description
10 100mW 10kΩ 20 ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS