ORNTA4991CT1
MFR.Part #
ORNTA4991CT1
JLCPCB Part #
C1739403
Description
100mW 4 4.99kΩ 8 ±0.25% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS