ORNTA4991AT1
MFR.Part #
ORNTA4991AT1
JLCPCB Part #
C1738774
Description
100mW 4 4.99kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS