ORNTV50011002T0
MFR.Part #
ORNTV50011002T0
JLCPCB Part #
C1740270
Description
100mW 5 5kΩ、10kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS