ORNTA4991DT1
MFR.Part #
ORNTA4991DT1
JLCPCB Part #
C1738426
Description
100mW 4 4.99kΩ 8 ±0.5% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS